<strong>Znajdź</strong> swoje miejsce

Znajdź swoje miejsce

Polecane oferty

Mapa ogłoszeń

mieszkania pokoje

Dlaczego my?

WŁAŚCICIEL - przekaż EL ROOM lokal w zarządzanie - zwolnimy Cię od problemów związanych
z wynajmowaniem nieruchomości i pomożemy regularnie zarabiać!  dowiedz się więcej »

NAJEMCA - dzięki EL ROOM zamieszkasz w czystym, wyposażonym i wyremontowanym mieszkaniu.100% gwarancji bezpieczeństwa najmu - bez niespodzianek!  dowiedz się więcej »

INWESTOR - współpracując z EL ROOM możesz bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze na Opolskim Rynku Nieruchomości i cieszyć się stabilnym, wysokim zyskiem!  dowiedz się więcej »

Szeroka oferta mieszkań <br>i pokojów

Szeroka oferta mieszkań
i pokojów

Najlepsze lokalizacje <br>w Opolu

Najlepsze lokalizacje
w Opolu

Czysto i nowocześnie, <br>w wysokim standardzie

Czysto i nowocześnie,
w wysokim standardzie

100% bezpieczeństwa umowy najmu

100% bezpieczeństwa umowy najmu

WiFi i opłaty <br>w cenie najmu

WiFi i opłaty
w cenie najmu

Samodzielne pokoje, <br>zamykane na klucz

Samodzielne pokoje,
zamykane na klucz

Rekomendacje klientów

“Dzięki współpracy z Marcinem przez dwa lata moje oszczędności pracowały na 7% w skali roku - teraz mogę już kupić swoje mieszkanie na własność. Polecam!”

12 Lipca 2018,

Monika (43), Opole

“Zleciłam Marcinowi znalezienie mieszkania pod wynajem - po trzech tygodniach znalazł odpowiednią ofertę. Dopilnował remontu, zakupów wyposażenia, wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej i weryfikacji najemcy. Teraz zarządza moim mieszkaniem a ja nie muszę się tym zajmować :) Polecam!”

14 Sierpnia 2018,

Basia (42), Opole

“Chcieliśmy kupić z mężem mieszkanie pod wynajem. Poprosiłam Marcina o znalezienie odpowiedniej oferty. Pomógł nam znaleźć kawalerkę w Centrum, zrobić remont a później znaleźć najemców. Dzisiaj EL ROOM zarządza naszym mieszkaniem a my rozglądamy się za kolejną okazją do kupienia.”

14 Sierpnia 2018,

Agata (33), Opole

“Chciałem zainwestować w nieruchomości i kupiłem już jedno mieszkanie z EL ROOM - szybka transakcja, remont i błyskawiczna sprzedaż z zyskiem! Teraz kupiliśmy kolejne dwa mieszkania i liczę, że pójdzie nam równie dobrze. ”

14 Sierpnia 2018,

Adam (44), Opole

“Na początku bałam się włożyć wszystkie swoje oszczędności w zakup mieszkania pod inwestycję. Ale w rozmowie Marcin pokazał mi ile transakcji już przeprowadził i że naprawdę zna się na opolskim rynku nieruchomości. Kupiliśmy mieszkanie na Chabrach w dobrej cenie - EL ROOM zrobiło remont i zajęło się sprzedażą. Dzięki temu w dwa miesiące zarobiłam więcej niż przez pół roku w pracy!”

14 Sierpnia 2018,

Beata (52), Opole

Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco informowany o nowych, atrakcyjnych ofertach wynajmu mieszkan i pokojów w Opolu i okolicach.